Máte zájem o spolupráci?
Neochuzujte se a přijďte se nechat vybarvit. Kontaktujte mě.

Nalézáte se v sekci: WEBDESIGN  / >Server pro objednávky neadresné distribuce po celé ČR.

Související stránky: neadresnadistribuce.cz - logo

Jde o návrh hlavní strany s krátkým seznámením se serverem neadresnadistribuce.cz a s mapou republiky pro výběr krajů, do kterých chcete distribuovat.
Pod mapou se pak objevují okénka se zatrhávacími políčky u jednotlivých měst. Po výběru se přesunete na stránku objednávky, kde doplníte charakteristiku objednávané distribuce a svoje osobní údaje. Do 24 hodin Vám přijde nabídka zpracovaná na základě vaší objednávky.

Pro tento server jsem zpracovala i logo. Nutno říci, že logo nebylo v zadání, takže jsem mu mohla věnovat maximálně čtvrthodinu, která by se ztratila v celkovém časovém rozpisu.
Návrh jsem tvořila pro společnost Mailbox stejně jako jejich microsite. Bohužel se zdá, že nakonec zvolí variantu navlečenou na grafiku již zpracovaných microsite.
I návrhy neadresné distribuce jsou výsledkem největšího úsilí za nejmenší časový interval. Vzhledem k takovému omezení jsem s prvním návrhem naprosto spokojená:-)
Pro představu jsem se zobrazeným návrhům webdesignu věnovala 7,5 hodiny včetně sestavení objednávky, jednání o ceně a tvorby wireframu.
Součástí celého balíku byly obě varianty stránek v neaktivním a aktivním stavu (homepage - bez otevřených krajů a oken, formulář - před rozkliknutím podrobností objednávky). Výstupem bylo 8 náhledů z nichž uvádím jen 4 - v aktivním stavu.

ZPĚT NA PŘEHLED WEBDESIGNU